Лікарі сказали, що мати 2 дітей з таким рідкісним захворюванням неможливо! Але вони помилялися! ВIДЕО

ВИДЕО

У першого сина Віма і Годеви Вандевір, Майкла, була діагностована хвороба, яка настільки рідкісна, що пара ніколи не турбувалася про те, що їх друга дитина може народитися з тією ж хворобою.

У їх сина прогерія — рідкісне генетичне захворювання, через яке людина передчасно старіє. Лікарі запевнили їх, що майже неможливо мати ще одну дитину з прогерією. Ось чому сім’я була в такому шоці, коли дізналася, що їх друга дитина, Ембер, теж народився з таким же рідкісним захворюванням.

Майклу 20 років, зріст — 4 фути 1 дюйм. Ембер — 12 років, зріст 3 фути 7 дюймів. Брат і сестра з Бельгії не схожі на інших дітей їхнього віку, тому що прогерія — це захворювання, яке викликає збої в роботі клітин. Ось чому у них не так багато волосся, у них багато проблем з кістками, і вони залишаються дуже маленького зросту.

Вони також не дуже сильні. За словами їхнього батька, «вплив на їхнє життя полягає в тому, що їм доводиться вкладати в неї багато додаткової енергії. Вони щодня проходять фізіотерапію.»
Але Майкл і Ембер не дозволяють свою хворобу заважати їм жити повноцінним життям!

Як і будь-який інший 20-річний хлопець, Майкл любить грати у відеоігри, водити машину і спілкуватися зі своїми друзями. Він навіть їздить на картинг зі своїми друзями раз на місяць і любить адреналін, який він отримує від гонок на машині по трасі.

Ембер також, як і інші молоді дівчата, любить танцювати, грати на своєму телефоні і проводити час в соціальних мережах.І хоча в цій родині двоє дітей з прогерією, це благословення, що вони поділяють цей особливий зв’язок, тому що вони обидва проходять через це разом.

«Я б точно сказав, що ми найкраща підтримка один одного. Ми обидва знаємо, яке це, краще, ніж будь-хто інший, — каже Майкл. — Якщо у Ембер коли-небудь виникнуть питання, вона завжди може звернутися до мене. Добре , що я все ще можу бути старшим братом. Тому що, якби у Ембер не було прогерії, вона вже була б набагато більше за мене. »

Брати і сестри також допомагають один одному мати позитивний погляд на своє майбутнє.

Люди з прогерією старіють в 8-10 разів швидше, ніж середня людина. Їх очікувана тривалість життя становить близько 12 років. Але це не заважає Майклу і Ембер сподіватися на своє життя і максимально використовувати ті дні, які у них є.Найстаріша людина з прогерією дожив до 26 років.

Майкл каже, що хоче спробувати побити цей рекорд і довести справу до 30!Позитивний погляд і обнадійливе ставлення цієї сім’ї, особливо Майкла і Ембер, заразливі. «Насолоджуйтесь своїм життям якомога більше. Життя занадто коротке, і ви просто повинні отримати з неї максимум користі ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *