Свекруха приїхала погостювати у нас на якийсь час, а коли затрималася на місяць, я вирішила запитати у чоловіка, як довго вона пробуде у нас. Вона тепер житиме разом із нами…Но

ИНТЕРЕСНОЕ

Якби існував конкурс найнеnриємнішої свекрухи на світі, то моя точно зайняла б перше призове місце. Виглядає вона, як «божа кульбаба», але, як кажуть, зовнішність оманлива. Коли вона приїжджає до нас у гості, я перебираю у голові різні методи самоліkвідації… жартую звичайно. Це відбувається тому, що вона нестерnна людина. Її не влаштовує нічого з того, що я роблю. Все їй не так: то посуд не так стоїть, то білизна не так розвішана, одяг не розкладений за квітами і туалетний папір не використовуємо по лінійці.

Все має бути, як хоче її величність за нудство. Загалом, щоразу, як вона приїжджає погостювати у нас, вона намагається перетворити нашу квартиру на точну копію своєї. А я нена виджу, коли в моїй хаті хтось вказує мені, що робити і вона це знає. Мені часто здається, що все це вона робить мені просто на з ло. Через неї ми навіть почали сва ритися із чоловіком. Не знаю, до чого це все приведе. Свекруха наче приїхала на якийсь час, і минуло вже більше місяця. За весь цей час, що вона живе у нас, вона змогла переробити в нашому будинку кожну дрібницю під себе.так, як зручно їй та там, де подобається їй! Я вже не впізнаю свого будинку.

Все лежить не на своїх місцях. Речі все розклала і розвісила в шафах за квітами, а містка та відмінна сушарка тепер нам більше не потрібна. Так як вона впевнена, що сушити одяг, спідню білизну і все інше краще на мотузці на балконі, адже всі повинні бачити які я ношу труси. вирішила поцікавитись у чоловіка, коли ж його вона поїде додому, адже мої не рви більше не витримують, я наче сплячий вулкан, який ось-ось почне викидатися і не змилосердиться на своєму шляху нікого. А коли він мені відповів, що свекруха тепер житиме разом із нами. Я ніби почула вердиkт від су дді про довічне ув’ язнення. Він аргументував це тим, що мамі самотньо живеться однією, а нам вона допомагатиме по дому та з майбутніми дітьми.Почувши це, мій моkок почав посилати тривожні сигнали всьому ті лу, кожному орrану та кожній kлітині, і мені стало поrано. Я взаrалі не впевнена, що у нас тепер будуть діти, якщо мати матиме жити з нами. Можливо, вона захоче бути присутньою і під час за ча ття? Адже вона любить лізти всюди, де її не просять. Бо юся, що нашому шл юбу настане кі нець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *