Люблячий старший брат пік лує ться про свою сестру з рід кісним роз ладом з самоrо Її народження. ФОТО

INTERESTING

Коли брати і сестри виростають, вони обов’язково сваряться один з одним.

Брати і сестри можуть бути заклятими ворогами, але потім в частку секунди стають кращими друзями. Але, врешті-решт, який би поганий не була сварка, брати і сестри завжди поруч один з одним. Маленька 10-річна Ліндсі Кокран і її 12-річний брат Трентон становлять особливий зв’язок один з одним. Ліндсі говорить, що її брат — герой, наша поміч і захист неї.

-Він дуже милий і турботливий. Він дуже піклується про мене. Коли я захворію і попрошу його принести мої м’які іграшки, він принесе їх мені.

-З Трентоном легше жити, — сказала Ліндсі.

І Трентон каже, що готовий прийняти кулю за свою молодшу сестру, і він просто хоче зробити все, щоб Ліндсі стало краще. Ця особлива любов між ними почалася з тих пір, як вони були дуже маленькими. Через рідкісного захворювання, званого Спінальної м’язовою атрофією, яке зустрічається тільки в 8 з кожних 100 000 пологів, Ліндсі була в інвалідному кріслі з тих пір, як їй було всього 2 роки. Який чудовий старший брат

Будь ласка, поділіться цим постом, щоб допомогти Трентону і Ліндсі поширити інформацію про спінальної м’язової атрофії і знайти ліки, щоб вони могли проводити більше часу разом! Крім того, не забудьте поставити лайк на Facebook, щоб отримувати більше подібних історій!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *