Мати відм0вилася у полоrовому від дочки бо та була з особливою незначною вад0ю

ИНТЕРЕСНОЕ

Люба дуже чекала на діток, та переживала у пологовий лягла на збереження адже мала бути двійня у неї. Щоб бути під наглядом лікарів. Перейми у неї почалися вночі тоді весь пологовий не спав.

CHERKESSK, RUSSIA — NOVEMBER 2, 2017: A woman holds a newborn baby at the regional perinatal centre in Cherkessk, Russia’s Republic of Karachay-Cherkessia. Alexander Ryumin/TASS (Photo by Alexander RyuminTASS via Getty Images)

У шостій ранку народився синочок, а у шість двадцять донечка.

Обидві дитини були абсолютно здорові – якщо не брати до уваги, що у дитини на щоці була велика темна родима пляма.

Першою на руки молода мама взяла саме доньку – і тут же гидливо скривилася і віддала її на руки акушерці. Потім взяла сина, уважно оглянула і обняла.

Ми переглянулися, але промовчали. Дивне, звичайно, поведінка. Рано вранці ми дізналися, що Люба відмовилася від дочки.

– По-перше, батько їх мене кинув і двоє дітей і так накладно і важко буде. А по-друге, що мені робити з такою дівчинкою? Гаразд б ще хлопець був, а так – ганьба суцільний, в неї пальцем тикати будуть. І в мене заодно.

Ми були усі шоковані, ми говорили їй, що цю пляму можна видалити та все було марно. Вона просто хотіла позбавити однієї дитини. Та біда обминула дівчинку, ранком прийшов дядько цієї дитинки зі своєю дівчино і вони вирішили взяти собі цю особливу дівчинку. Так це були лишні клопоти їм та все дівчинка матиме сім’ю, а рідна мати колись пожалієш про свій вчинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *