Одна сторона тіла хлопчика була паралізована, і лікар порадив купити певну собаку, яка зможе допомогти. ФОТО

ANIMALS

Всі були шоковані, адже не вірили ще дійсно може допомогти!

Собака дійсно допомогла малюкові, і його самопочуття лише покращилося!

Батьки втратили віру і навіть не думали, що все може змінитися після покупки собаки, яка стала справжньою знахідкою.

В жінки троє дітей: 2 дівчинки та хлопчик, який народився передчасно і потрапив в реанімацію. Після цього він отримав безліч проблем зі здоров’ям, у нього була паралізована половина тіла.

Що тільки не пережили батьки за ці довгі три місяці, поки лікарі намагалися врятувати дитину.

Потім одна лікар-невропатолог сказала їм завести собаку чау-чау або лабрадора. Матір була проти, адже у неї троє дітей, і ще до повного щастя не вистачає лише собаки. Правда, лікар дала ясно зрозуміти, що вона не радить купити домашнього улюбленця, а наказує.

Згодом вони все-таки купили чау-чау, дівчинку 3 місяці. Старші діти просто не тямилися від щастя, але собаку більше цікавив саме хворий малюк. Вона хотіла гратися з ним і гризла його!

Батьки були здивовані, адже собака гризла саме паралізований бік дитини. Масажистка, побачивши наслідки такої гри, сказала, що дитині не можна робити два масажі одночасно, а коли дізналася, що це зробила собака — взагалі відмовилася приходити ще.

Сказала, що вона не зможе зрівнятися з собакою. Адже у собаки виходить справжній точковий масаж. Пройшло шість місяців, а малюк вперше потягнувся двома ручками до собаки, який більше часу перебував поряд.

Зараз дитині понад 2 роки і він чудово рухається! А лікарі шоковані такої терапії!

Вам в житті траплялися схожі випадки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *