Тая опинилася в пологовому будинку у палаті з кoханкoю чоловіка. Побачивши одна одну, жінки змінилися в обличчі, а сусідки по палаті не розуміли, звідки така реакція

ИНТЕРЕСНОЕ

У Таї почалися перейми, і чоловік привіз її до пологового будинку. А через 3 години туди ж швидка доставила Марію, яка опинилася в одній палаті з Таїсією. Побачивши одна одну, жінки змінилися в обличчі, а сусідки по палаті не розуміли, звідки така реакція. Пізніше Тая все їм пояснила.

Несподівана зустріч

Першою в пологовий будинок приїхала саме Тая. Попри власний стан, жінка залишалася абсолютно спокійною й не докучала ні сусідкам з по палаті, ні лікарям. Тая вже була вагітна з третьою дитиною.

В цю ж палату за декілька годин направили Марію, яка була зовсім іншою. Яскрава блондинка, якій нічого не подобалося в лікарні. Вона часто конфліктувала з лікарями та вперто вимагала окрему палату. Також дівчина не вміла терпіти болю, тому весь час просила знеболювальне.

Коли породіллі побачили один одну, то не могли повірити власним очам. Тая змінилася в обличчі, але і слова не промовила до Марії. Через 3 години у неї з’явилася донечка, яка була справжньою копією матері.

Подружня зрада

Згодом в палаті стало менше людей і сусідка спитала в Таї, чому вона так відреагувала на Марію. Тут жінка стала розповідати історію власного життя.

“Ми самі з чоловіком з Грузії. Багато років тому ми одружилися й переїхали сюди. Так через рік народили доньку, а потім і сина. Жили радісно, як раптом чоловік став себе дивно поводити. Згодом я почула від нього запах жіночих духів. Випадково я побачила в його телефоні листування з Марією, виявляється, вони вже пів року зустрічалися.

Я не знала, як мені діяти в такій ситуації, адже дійсно кохала чоловіка. Правда, коли я побачила їх разом на вулиці, то злість переповнювала мене. Я підійшла до них й влаштувала справжній скандал. Чоловік у мене довго просив вибачення, запевняв, що зміниться. Так я і пробачила. Пізніше я зрозуміла, що і Марія теж вагітна, за термінами виходило, що від мого чоловіка “, – додала Тая.

Таїсія зітхнула і продовжила: “Марія — коханка мого чоловіка. Його я пробачила, але вона вагітна і чекає від нього дитину. Наша віра не дозволяє розлучатися, тому я постаралася забути образу”.

Материнський інстинкт

У Марії народився здоровий хлопчик, але дівчина одразу написала заяву на відмову. Вона заявила, що не збирається виховувати сина самостійно. Її перевели в окрему палату, яку вона покинула через 2 дні, але без новонародженого.

Таїсія вирішила для себе, що забере малюка. Вона подзвонила чоловікові та розповіла про своє рішення. Він, звичайно, зрадів такому повороту подій.

Коли жінку виписували з двома малюками на руках, то весь персонал не приховував свого захоплення. І співробітники лікарні та породіллі були впевнені, що малюк потрапив в справжню люблячу сім’ю.

Як би ви вчинили на місці Таїсії?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *