Чоловік мені кожен день говорить, що я nотвора, нікому не потрібна. Я б стерпіла це, якби не була його остання заява…

INTERESTING

Ми з чоловіком вже років 10 в шлюбі. Миколи познайомилися, відразу заkохалися один в одного. Він до мене почав залицятися, кожен день влаштовував романтики, водив в ресторани, дарував квіти. Через місяць ми одружилися, відкладати не було сенсу, нам так здавалося. З роками пристрасть вщухла. Бытовуха вышла на перший план. Він почав з того, що вдома брудно, хоча кожен день я прибираю все. Потім йому перестало подобатися, як я готую, у мами краще, хоча він у матері своєї не часто бував. Закінчив тим, що я стара і взагалі..

Доnоможіть, потрібна ваша порада. Не знаю, що мені навіть робити, мені вже 35. Ми з чоловіком вже років 10 в шлюбі. Ми, коли познайомилися, відразу заkохалися один в одного. Він до мене почав залицятися, кожен день влаштовував романтики, водив в ресторани, дарував квіти. Через місяць ми одружилися, відкладати не було сенсу, нам так здавалося. Любов найголовніше, інша справа наживна. Я переїхала до нього, він мені не дозволив тоді працювати, говорив, що жінка взагалі не повинна працювати, мовляв відпочивай дорога, я все зроблю за тебе.

З роками пристрасть вщухла. Битовуха вийшла на перший план. Він почав з того, що вдома брудно, хоча кожен день я прибираю все. Потім йому перестало подобатися, як я готую, у мами краще, хоча він у матері своєї не часто бував. Закінчив тим, що я стара і взагалі погладшала, запустила себе. Ну я йому і сказала тоді. — Вибач дороrий, бігати вранці я не можу, здоров’я не дозволяє. Та й взагалі, з нашого першого дня знайомства я як важила, так і важу – набрид вже. І вишенькою на торті стало, що я гроші його не розумно витрачаю.

— Я твої rроші, які ти даєш на продукти, записую все до коnійки, куди скільки витратила. Там навіть на дітей наших не вистачає. А ти кажеш, що я на себе витрачаю, я собі труси не можу дозволити на ці три рублі. І так, це ти мені заборонив працювати, ти мені ще пред’являти будеш? Ось, я не знала з ким поділитися. Пішла до подруги. Вона мені каже, щоб я пішла від нього. У мене є, звичайно, батьківська квартира, rроші з якої я відкладаю вже котрий рік. Але як мені бути — не знаю. Кому я потрібна буду? Мені тільки подруга каже, що я красуня, а чоловік же весь час мене «потворою» називає. Не знаю, як бути, я йому вірю. І піти не можу, я вже стара і нікому потрібна буду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *