Виховательку здивувало те, що дівчинка прийաла в садок в платті 1950 року. Але потім вона дізналася причину … ФОТО

ИНТЕРЕСНОЕ

У кожній сім’ї є свої особливі традиції. Хтось звик зустрічатися за великим столом у свята, хтось любить відпочивати певним чином, а хтось вельми незвично збирає дітей в садок.

Чотирирічна Каролін Хирт в цьому році перший раз пішла в школу (садок в американській системі освіти є першою шкільною щаблем) і тепер теж приєдналася до цікавого сімейного звичаєм. У перший день вона наділа 67-літнє плаття, зшите ще її прабабусею!

Свого часу плаття вдягали бабуся, тітка і мама дівчинки. Мама Каролін стала п’ятою, хто надів цей чудовий наряд. Сама дівчинка — 18-а, а її двоюрідна сестричка Сільвія — 19-а.

У своїй довгій і цікавого життя жовте бавовняне плаття встигло побувати в 7 штатах і стати свідком важливих подій в історії 3 поколінь! Дивно, але вона до цих пір практично в ідеальному стані. Дженні говорить, що кожній дівчинці з собою завжди давали змінний одяг, яку вона змінювала, щоб не бруднити плаття під час рухливих ігор та інших занять.

«У нашій родині речі завжди передавалися у спадок. Це привносив приємний елемент ностальгії і зміцнювало зв’язок поколінь », — пояснює вона.

Мама також згадує, що Каролін дуже боялася надягати це плаття, однак, подивившись її дитячі фотографії, вирішила, що буде здорово. Правда, Сільвія все-таки трохи забруднила наряд морозивом, але це не страшно. На черзі ще три дівчинки, яким зараз 2, 3 і 4 роки. Кому-то ця традиція може здатися трохи дивною, але нам здається, що таке виховання дорогого коштує!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *