Лікарі відправили цю дитину додому поми pати. Але побачивши, що робить її дочка, мама схопилася за телефон. ФОТО

INTERESTING

У жовтні минулого року багато ЗМІ світу розповідали про малятку Абігайль Джонс і її сім`ї. На 18 тижні вагітності у дитини виявився не тільки синдром Дауна, а й швидко розвивається злоякісна пухлина мозку, які лікарі навіть не сподівалися оперувати. На думку лікарів, після пологів жити дівчинці залишалося всього кілька тижнів.

Мама і тато забрали доньку додому, щоб провести з нею якомога більше часу. Вони навіть організували фотосесію, щоб спогади про їх дочки назавжди залишалися свіжими серед членів сім`ї. Саме ця фотосесія прославила сім`ю на весь світ.

Ось тільки у Абігайль на це життя були зовсім інші плани. Незважаючи на фатальний діагноз медиків, дівчинка почала дуже швидко рости і розвиватися. Зовсім як інші діти. Дні летіли за днями, тижні за тижнями, але стан дівчинки так і не погіршувався.

Усвідомивши це, Еріка і Стівен почали сподіватися на те, що їх дочка все-таки буде жити. Вірячи в краще, батьки почали обдзвонювати докторів багатьох лікарень, щоб дізнатися їхню думку. Абігайль зробили МРТ в одному з госпіталів Бостона.

«У Флориді Абігайль відправили вмирати. Але уважніше розглянувши скан мозку, я виявив зовсім інше: пухлина не злоякісна, — розповідає нейрохірург Алан Коен. — я передзвонив мамі і сказав, що у її дочки ще є шанс».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *