Мати чотирьох дітей дізналася про вагітність під час пологів: “Думала живіт болить, а це – перейми”. ФОТО

ИНТЕРЕСНОЕ

Мати чотирьох дітей не знала про п’яту вагітність до пологів. Про це розповіли у виданні “Daily mail”.

Повідомляється, що в Британії, мешканка міста Галіфакс, графство Вест-Йоркшир, дізналася про п’яту вагітність під час пологів у швидкій допомозі.

15 серпня ввечері 27-річна Челсі Кінен відчула різкий біль у спині. Чоловік був не вдома, тому вона викликала швидку допомогу. Медики, який прибули на виклик вирішили, що у жінки болить апендицит і прийняли рішення госпіталізувати її. Однак під час поїздки до лікарні жінка зрозуміла, що народжує. Лікарі спершу не повірили і Челсі довелося буквально знімати штани, щоб довести це.

Жінка каже, що у не не було ознак вагітності: місячні не зупинялися, не було проблем із самопочуттям і навіть живіт не збільшувався.

“Раніше я читала всі ці новини про жінок, які не знали про вагітність і думала: ну що за маячня. Поки це не сталося зі мною” – зізналася Челсі.

У неї народився хлопчик, якого назвали Елліот. У дитини безліч порушень у розвитку: в повному обсязі сформована кістка лівої ноги і стінка шлунка. Через що його жовчний міхур і кишечник виявилися зовні, а не всередині тіла.

Лікарі кажуть, що Елліот буде жити, проте йому необхідно пройти кілька операцій, серед яких ампутація ноги. Крім цього хлопчик все життя буде користуватися калоприймачем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *