Вчителька дивилася на учня зверхньо, але коли до школи прийшов його батько – все змінилося

ИНТЕРЕСНОЕ

Ця історія трапилася 5 років тому, коли мій син навчався у п’ятому класі. Школа була звичайна районна, діти дружні. Після відходу класного керівника в декрет на зміну прийшла дівчина, яка тільки-но закінчила університет. Усього 25 років. Батьки були здивовані : звикли бачити освітян старше 35 років. Але ж головне – любов до дітей. Згодом ми стали помічати, що у неї з’явилися улюбленці, вона спілкувалася з тими, хто обдаровував її подарунками та грошима . З моєю дитиною проблем не було, чого не скажеш про однокласника сина. Його батьки працювали щодня і ні про які подарунки навіть не замислювалися. Якось син розповів, що вони хотіли поїхати на екскурсію та збирали гроші на проїзд, квитки та їжу. Все приблизно виходило близько 4000 тисяч…

Ця історія трапилася 5 років тому, коли мій син навчався у п’ятому класі. Школа була звичайна районна, діти дружні. Після відходу класного керівника в декрет на зміну прийшла дівчина, яка тільки-но закінчила університет. Усього 25 років. Батьки були здивовані : звикли бачити освітян старше 35 років. Але ж головне – любов до дітей. Згодом ми стали помічати, що у неї з’явилися улюбленці, вона спілкувалася з тими, хто обдаровував її подарунками та грошима . З моєю дитиною проблем не було, чого не скажеш про однокласника сина.

Його батьки працювали щодня і ні про які подарунки навіть не замислювалися. Якось син розповів, що вони хотіли поїхати на екскурсію та збирали гроші на проїзд, квитки та їжу. Все приблизно виходило близько 4000 тисяч . Всі діти погодилися, крім цього хлопчика: він не був певен, що йому дадуть стільки грошей. Хтось із дітей вигукнув на весь клас причину його відмови, а класна керівниця сказала, що якщо грошей не буде, то він не поїде. Він дуже засму тився. Увечері мені зателефонувала мама цього хлопчика і попросила поради, як вчинити.

Ще й його батько був дуже розлю чений. Я заспокоїла його маму, а от як бути з батьком – не уявляла. Він був серйозною людиною, начальником nоліції. Наступного дня чоловік приїхав до школи. І директорка, і класна керівниця мовчки бігали за ним. Усі були наляkані. Як там справа пішла , ніхто не знає, але після цієї розмови вчителька поводилася дуже тихо. Класним керівником вона більше не була, викладала лише рідну мову. А потім сама пішла зі школи. Мабуть, це був добрий урок для неї. Адже ніхто не має права тис нути на дітей та батьків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *