Були з чоловіком на хрестинах — і почули ім’я маленької дівчинки. Я не могла повірити своїм вухам: ніколи раніше не чула нічого подібного

ИНТЕРЕСНОЕ

Я вже готова до різних Евеліна , Адель і Глорія, але дане ім’я я чула вперше

в неділю на хрестинах, ім’я дитини до сих пір не виходить з голови Запросили нас з чоловіком на хрестини. Народила свою першу дитину сестра його кращого друга і нашого кума за сумісництвом. Не знаю, навіщо вона нас покликала — ми не маємо до неї ніякого відношення, але відмовити було незручно.

При цьому ми з чоловіком вирішили на банкет не йти — тільки під’їхати до церкви, привітати і виїхати. Не більше. Адже з нами були двоє маленьких дітей, залишити яких з бабусями немає можливості, а зі сторонніми людьми — немає бажання. Скажу відразу, сім’я цієї дівчини живе в селі. Самі розумієте, які там звичаї.

Коли я побачила біля маленького храму натовп людей, то подумала, що прийшла вся село. Напевно, так і було. Зрозуміло, що після обряду всі ці люди пішли веселою юрбою в ресторан святкувати. А бенкет закотили винуватці торжества на весь світ. Наш кум розповідав, що будь-яке весілля відпочиває — там буде все. І поросята на столах, і цигани з ведмедями, і танці до ранку. Ось такий сільський варіант хрестин малюка, якого мені не зрозуміти. Але найбільше вразило не це, а те, як батьки назвали дівчинку.

Те, що я почула, було вище мого розуміння. Я вже готова до різних Евеліна, Адель і Глорія. Але дане ім’я я чула вперше. Табіта! Як вам? Особисто я кілька разів перепитувала, так як не могла зрозуміти до кінця, як правильно воно звучить. Спочатку ми з чоловіком подумали, що це ім’я має японські корені. Але вчора в Інтернеті я прочитала, що воно грецьке. Зрозуміло, що хрестити Табітою дівчинку православний піп відмовився. Тому вибрали їй в святцях ім’я Тетяна.

Чесно скажу, не люблю засуджувати батьків за те, як вони назвали своїх дітей. Вважаю, що це їх особиста справа. І ніхто не має права нав’язувати їм свої варіанти. У даній ситуації я теж не засуджую, а просто дивуюся. Не більше. А ще дивуюся багатою батьківської фантазії. І співчуваю дівчині, яка буде все життя жити під ім’ям Кривошеєва Табіта Петрівна. Саме так звучить повне ім’я дитини. Коли моя однокласниця назвала дочку Франческою — на честь Папи Римського Франциска — я думала, що крутіше варіантів більше не почую.

А ось і ні. Життя прекрасне і завжди здатна здивувати нас більше. В даному випадку ім’я Табіта зробило мій день. Звичайно, якщо довго так називати дитину, то до імені можна звикнути. Можливо, з часом воно навіть мені не буде здаватися таким вже безглуздим для російських реалій.

Матері дитини важлива думка людей — вона читає цю статтю. Днями йдуть оформляти дитину-думають: чи Табіта писати, або Тетяна (як охрестили). Батьки засумнівалися: так багато родичів були проти імені Табіта. Мені воно теж не сподобалося — і я відкрито їй про це сказала. Що стосується священика (або попа), то він пропонував Тавіфу. Але батькам не сподобався такий варіант. Дякую всім!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *