Чоловік з’їдав все що попалося в руки, а я залишалася голодною. Але те, що він накоїв на святі, стало останньою краплею

INTERESTING

Виходить так, що купуємо ці продукти ми разом, а, по суті, мені залишається зовсім небагато, якісь недоїдки. Якщо я запікаю цілу курку, весь день стою біля плити. То до вечора, коли повертаюся після роботи, то від курки залишається тільки одна ніжка. Все інше за день може з’їсти чоловік. Але ж я теж люблю грудку, філе, чому я повинна задовольнятися малим? Коли я стала говорити про те, що мені не подобається те, як ми розподіляємо їжу, то чоловік знайшов хорошу відмовку: — Ти просто так смачно готуєш, що я не можу дочекатися тебе з роботи, і відразу все з’їдаю. — Ну зрозуміло ще страви, а що ти скажеш про цукерки? У вазочці тільки дві штучки залишилося… — Цукерки я тобі пропонував, ти вчора відмовилася, ось я і з’їв все

Я вже другий рік заміжня, і перший рік спільного життя пройшов не так добре, як я собі уявляла. Я і раніше помічала, що мій чоловік занадто багато їсть. У нього немає зайвої ваги, просто він з’їдає дуже багато продуктів. Виходить так, що купуємо ці продукти ми разом, а, по суті, мені залишається зовсім небагато, якісь недоїдки.

Якщо я запікаю цілу курку, весь день стою біля плити. То до вечора, коли повертаюся після роботи, то від курки залишається тільки одна ніжка. Все інше за день може з’їсти чоловік. Але ж я теж люблю грудку, філе, чому я повинна задовольнятися малим? Коли я стала говорити про те, що мені не подобається те, як ми розподіляємо їжу, то чоловік знайшов хорошу відмовку:

— Ти просто так смачно готуєш, що я не можу дочекатися тебе з роботи, і відразу все з’їдаю. — Ну зрозуміло ще страви, а що ти скажеш про цукерки? У вазочці тільки дві штучки залишилося… — Цукерки я тобі пропонував, ти вчора відмовилася, ось я і з’їв все. Але моєму терпінню прийшов кінець після мого дня народження.

Я наготувала купу салатиків, самих різних, цікавих знайшла, щоб не було як зазвичай. Запекла курочку з картоплею. Пішла на роботу, під вечір щаслива прийшла додому і просто обімліла. Нічого з того, що я приготувала, вже не залишилося… Пару шматочків курки лежало в духовці, салатики залишилися на дні тарілок.

Зате чоловік задоволений сидів у залі перед телевізором. Моєму настрою прийшов кінець, я скасувала день Народження і влаштувала чоловікові скандал. З того дня ми домовилися, що будемо ділити їжу. Він купує для себе, а я для себе. Так я хоч не залишаюся з недоїдками і завжди сита.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *