У маршрутці всі почули неприємний запах. Раптом вони побачили, що у дівчини за пазухою щось є

INTERESTING

Кожен, хто входить у маршрутку, висловлював невдоволення через запах. Водій же просто знизував плечима, казав, що все перевіряв ще раз, не може знайти причину запаху. Пасажири затримували подих і кулею виходили на зупинку, щоб подихати повітрям. Усі з очікуванням дивилися на те, що скажуть люди, котрі лише заходять. І передбачали невдоволення кожного з них. Здивувала всіх одна жінка похилого віку. Вона з прямою спиною увійшла в маршрутку, не промовила жодного слова і просто сіла в кінці салону біля вікна, вдавши, що нічого не помітила.

Кожен подавав свої поради: відкрити кватирку чи люк, лаяли водія, скаржилася на життя, хтось навіть приrрозив, що до суду подасть через недбалість. Несподівано та статна жінка почала ходити салоном. Один чоловік з подивом запитав: – Що ви робите? Чому ви мене обнюхуєте? – Намагаюся знайти того, кого вже більше півгодини відчуває мій нюх. А я неодмінно знайду. Незабаром вона зупинилася над однією дівчиною. – Ну, люба, дозвольте запросити вас вийти. Дівчина мовчки встала і йшла до виходу, але раптом маршрутка різко рушила.

З куртки дівчини випав собака. А дівчина ледве втрималась на ногах. Жа xлива картина: пошарпаний, ст pашний, кyдлатий, змучений собака… з її очей лилися сльози. За всю дорогу вона жодного разу не звучала. – Я її знайшла. Везу додому, хочу вимити і показати ветеpинару… хтось на неї розчин вилив. Ось на спині відкрита гнiйна pана. Розкладається, тому і сморід… Усі з болем та співчуттям дивилися на собаку. Намагаючись якось допомогти, давали поради. Статна жінка дала номер ветеpинара, який їздить додому. Сморід ніби рукою зняло. Більше ніхто про це не говорив.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *