У свої 17 років дівчина є мамою 7 дітей — але жо ден з ро дичів їй не допомагає. ФОТО

INTERESTING

Суспільство часто негативно реагує на молодих матерів, якою б важкою не була їхня доля. На щастя, ще залишилися люди, які допомагають жінкам, які опинилися в складній ситуації.Памела Вільярюель з аргентинського міста Леоне — одна з таких жінок. Їй всього 17 років, але вона вже народила сімох дітей — хлопчика і шість дівчаток. І ростить їх без чоловіка.

Першу дитину вона народила, коли їй було всього 14 років, але хлопець кинув Памелу з дитиною на руках. Здавалося б, це повинно було стати уроком для дівчини, але вона зустріла іншого і знову завагітніла.На цей раз бог послав їй трійню! Тут-то новоспечений татусь і зробив ноги. Чотирьох дітей цілком достатньо, могли б подумати ви, але не для Памели.

І немов би бажаючи довести собі, що вона ще в формі, Памела тут же знайшла нового бойфренда. Результатом стала нова вагітність! І знову трійня! І нова розлука.На щастя, влада не залишили цю бідну матір наодинці з проблемами, і виділили їй пенсію 800 песо, великий будинок і ділянку землі.

 

І хоча багато хто допомагає Памелі ростити дітей і посилає пожертвування їй і малюкам, деякі вважають, що дівчинка стала жертвою власної недбалості і нездатності подбати про себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *