Їх народження стало сенсацією. Абсолютно однакові дівчинки-трійнята народилися в 1987 році. Ви тільки подивіться, як вони виглядають сьогодні .ФОТО

ИНТЕРЕСНОЕ

Цікаво було б дізнатися, як сьогодні виглядають трійнята, що народилися в 1987 році?

25 квітня 1987 році в Дубліні на світ з’явилися трійнята, причому вони були повністю однаковими (однояйцеві). Дівчаток назвали Нікола, Лаура і Еллісон. Як відомо, близнюків часто плутають, а ось ці три сестрички були настільки однакові, що навіть мама і тато не могли відрізнити одну від іншої.

Подорослішавши, сестри перетворилися на справжніх красунь, тому з самого дитинства отримували численні пропозиції спробувати себе в модельному бізнесі. Батьки ж дівчаток прийняли тверде рішення, що у їхніх дітей має бути справжнє дитинство, а кар’єру побудувати вони ще встигнуть. Однак в 16-річному віці дівчата все ж стали моделями.

Сьогодні сестри Кріммінс -справжні знаменитості в рідному місті. Вони постійні учасниці модних показів і гості на різних шоу. Білявки неймовірної краси часто прикрашають обкладинки журналів. Звичайно, це приносить дівчатам популярність і досить непоганий дохід, але і накладає свого роду обмеження, адже їх головна родзинка зовсім не краса, а дивовижна ідентичність.

Повна ідентичність Еллісон, Лаури і Ніколи, яку створила сама природа, зробила так, що красуні проживають одне життя. Кожен їх день починається з того, що вони відправляються разом на пробіжку, потім разом снідають, йдуть в тренажерний зал, де виконують одні і ті ж вправи під контролем одного тренера.

У дівчат один салон краси і один стиліст, щоб ні в якому разі не загубився їх головний козир — схожість. Всі три красуні — зростом 180 см, а важать 54 кг, у них однаковий обсяг талії і розмір грудей. Природно, дівчата користуються однаковою косметикою і парфумами, носять однаковий одяг.

Вони постійно на зв’язку один з одним, навіть в ті моменти, коли знаходяться не разом. Якщо одна з дівчат вирішила не сидіти на жорсткій дієті, дві інші сестри зроблять також. Всі покупки вони роблять в одних і тих же місцях — це стосується і їжі, і одягу. Ресторани вони вибирають одні й ті ж.

Єдина їх відмінність — це особисті відносини, які у кожної сестри свої. Так, Елісон і Нікола поки не віддали своє серце нікому, в той час як Лаура вже в досить тривалих відносинах.

Як зізнаються самі сестри, образ життя, який вони ведуть, для них не в тягар. Їм дуже подобається проводити час разом, тому що ближче і рідніше людей просто немає. Також їм дуже подобається, коли на них звертають увагу оточуючі, адже повністю однакових, до того ж таких прекрасних леді зустрінеш не щодня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *