Мати-Оди на чка, яка живе на доп омоrу, народила своrо десятоrо дитину. ФОТО

INTERESTING

Мати-одиначка потрапила в шоу «Мега Сім’я» після народження свого десятого дитини, не дивлячись на те, що з усіх сил намагалася піклуватися про інших своїх дітей. Як розповіла Соня О’Лафлін, вона і її велика родина живуть в квартирі з чотирма спальнями, наданої радою Саутгемптона.

Мати-одиначка покладається виключно на допомогу для утримання своїх дітей і отримує 600 доларів на тиждень. Як додала мати, її сім’я може стати більше, тому що вона ніколи не користується захистом. Нове поповнення в родині: маленький хлопчик приєднався до лав Лексі, Льюїса, Кани, Кая, Ерін, Кеон, Шеннона, Лії і Миколи. Жінка також зізналася, що її розпорядок дня досить неспокійний і що її діти їдять по черзі через брак місця і відсутність мисок і тарілок.

«Мені доводиться купувати все оптом. Всі мої гроші йдуть на дітей ». «Ви не даєте дітям вибору в тому, що вони їдять, інакше це було б схоже на те, що я керую рестораном. Я роблю все з нуля, іноді це може коштувати трохи дорожче, але тоді я знаю, що в це вкладено, і я хочу, щоб вони добре харчувалися. »

Шоу «Мега сім’я» також стежить за життям Томмі і Джо О’Рурк, які планують народити свого одинадцятого дитини.
Лондонська сім’я покладається на свій докладний розпорядок дня і мікроавтобус, щоб задовольнити свої потреби і дістатися до тих місць, де їм потрібно бути. «Міні-автобус — наш рятівний круг, ми були в багатьох відпустках і поїздках», — зізналася Джо.

» Після школи головне-розпорядок дня. Вони сідають, піднімаються наверх, знімають шкільну форму і акуратно складають її разом зі шкарпетками і нижньою білизною на наступний день, щоб вона була готова на ранок. »

Що ви думаєте про ці великих сім’ях? Дайте нам знати в коментарях і не забудьте поділитися цим постом зі своїми друзями і сім’єю!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *