Сестри-близнючки, які важили 266 i 274 кг, схудли до нев піз нання. ФОТО

ИНТЕРЕСНОЕ

Зайва вага — проблема, знайомая багатьом. Звичайно, кожен переносить це по-своєму, адже все залежить від самого організму і кількості зайвих кілограмів. Однак, коли справа доходить до критичної ситуації, то не можна чекати, а треба діяти, адже існує загроза здоров’ю.

Наприклад, сестри Кенді і Бренді ще з малих років мали проблеми із зайвою вагою. Справа в тому, що за допомогою їжі вони боролися зі стресом, який відчували через брак уваги з боку батьків.
Солодощі переросли згодом у фастфуд, яким годували дочок самі батьки. Таким чином, дорослі відволікали дівчаток на якийсь час, поки вони могли займатися своїми справами і їм ніхто не заважав.

Звичайно, через таке харчування дівчинки сильно одужали. Про зайві кілограми в школі їм часто нагадували, адже це була причина всіх знущань з боку однокласників. Черговий стрес дівчинки заїдали, тому вага продовжував збільшуватися.
У підлітковому віці цифра на вагах перевалила за сотню. Роки йшли, а вага лише збільшувався. Крім того, дівчатка посварилися зі своїми батьками і з’їхали від них, почавши самостійне життя. До зміни раціону це, на жаль, не привело.

Тоді дівчата влаштувалися на роботу продавцями в магазині. Здавалося б, така-сяка, але фізична активність. Але, так як сестри продовжували харчуватися фастфудом, вага збільшувався і їм було вже складно виходити на роботу. У той момент у них почалися проблеми зі здоров’ям. Це й не дивно, адже їх вага переступила позначку 250 кілограмів. Тоді вони вирішили почати свою боротьбу з ожирінням, і вирушили на телевізійну передачу «Я важу 300 кілограмів».

дівчатками почали працювати фахівці: регулярні фізичні навантаження з тренерами, сувора дієта, і, звичайно ж, допомога психолога. Тоді вага потихеньку почав знижуватися, але лікар прийшов до висновку, що сестрам потрібно зменшити шлунок за допомогою спеціальної операції.

На шоу дівчатам вдалося скинути вагу, за яким вони стали стежити вже і самостійно. Вони регулярно ходять в спортивний зал і дотримуються правильного харчування. Їх життя помітно покращилася! Бренді вже встигла зустріти свою любов, за яку вийшла заміж. Вона без проблем народила дитину, хоча раніше про це їй залишалося тільки мріяти.

Кенді ж поки не поспішає виходити заміж: вона ще не досить насолодилася життям. Дівчина планує подорожувати і хоче випробувати всі радощі життя, які вона упустила через зайвої ваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *