Тато відмовився від дитини після спільних пологів і мама погодилася на це заради чоловіка!

ИНТЕРЕСНОЕ

Отже сама історія: Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитини не виходить зачати. Іноді проблеми зі здоров`ям мами, іноді тата. Ну вообщем природно не виходить, вдаються до ЕКЗ.

ЕКО — все знають, процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити 5000 $.

І то не факт, може не прижитися

День у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в род.зал не як зазвичай одну мед.сестру, а ще лікаря, і ще одну мед.сестру. Значить що то з дитиною не так, важкий.

Біжать в пологове.

Породілля — молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, вагітність 3, результат ЕКО. І все 2 попередні вагітності з невдалих результатом теж ЕКО.

Ось з`являється головка, плечики, оп, народили дитину. Дівчинка, фізично здорова, але з одним недоліком, ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п`ят, а п`яти на місці пальчиків, вообщем в зворотну сторону.

Ось начебто повинні бути сльози радості, дитина народилася, довгоочікуваний, здоровий, такий недолік з ногами оперативно вирішується, та операція не дешева, але це ЕКО 3, значить не бідні, грошики на операцію можна знайти, але тут відбувається несподіване, новоявлений татусь починає битися в істериці. Впадає на весь мед.персонал.

Йому простягають дитини, а він кричить, приберіть це чудовисько від мене, ми таку не хотіли, не замовляли, засуньте її назад. Тут і так не весело, пологи були затяжні, важкі, породілля в шоці, ридає. У підсумку він відмовився від дитини, змусив відмовитися мати дитини, матуся б може звичайно і забрала, так і бабусі обидві теж вирішили і змусили її відмовитися.

Може я чогось не розумію. Але терпіти стільки мук, народити дитину, та не зовсім як у всіх, але це ж можна виправити. А татусь мене взагалі вбив. Його заспокоювало 3 лікаря, 5 медсестер, 3 санітарки і не могли вгамувати. Він скакав від дитини як чорт від ладану і все кричав і кричав.

P.S. Через кілька днів, в пологове зателефонувала мама цієї породіллі, сказала що вони хочуть дитину забрати, лікар поцікавилася, невже тато Ваш погодився, вона відповіла, що він подав на розлучення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *