Лікарі відрізали дівчині ніс, щоб врятувати її життя. Ви посміхнетесь, коли побачите, як вона виглядає сьогодні

INTERESTING

Все життя Дженніфер мріяла виглядати як усі нормальні люди. Вона просто хотіла йти по вулиці, не відчуваючи переляканих поглядів і дивних реакцій, які викликала її зовнішність.

Життя не було легким для Дженніфер. Вона народилася з хворобою, яка називається артериовенозна мальформація — деформація кровоносних судин, яка стає причиною розвитку судинних вузлів, що з’являються безпосередньо під шкірою.

Дженніфер подорослішала, і спотворені риси обличчя стали ще гірше: величезна родима пляма почала розростатись на все обличчя.

У школі над нею знущалися однокласники, і її перший хлопець хотів спілкуватися з нею тільки тоді, коли нікого навколо не було. Коли інші дивилися, він повертався до неї спиною і прикидався, що не знає її…

Одного разу Дженніфер познайомилася з молодим чоловіком, який заслужив її любов. Дастіна не хвилювало, що інші думали або говорили; все, що він бачив у Дженіфер — краса, яка виходить зсередини. З тих пір ці двоє були нерозлучні, і тепер вони — горді батьки двох здорових доньок.

Хоч у Дженніфер було щасливе сімейне життя, її стан все ще турбував її. АВМ-це серйозне захворювання, яке може привести до небезпечних для життя внутрішніх кровотеч, і навіть серцевої недостатності.

Вузлик під шкірою Дженніфер не тільки впливав на її зовнішній вигляд, а й становив небезпеку того, що найменша травма може привести до розриву вузла, який може викликати сильну внутрішню кровотечу.

Дженніфер жила в постійному страху, що двоє її дітей залишилися б без матері. Вона знала, що їй потрібна допомога, але не могла дозволити собі необхідну операцію, тому вона створила сайт і звернулася з проханням про допомогу до небайдужих людей. Дженніфер була приголомшена: всього за 4 дні вона отримала більше 17000 доларів від майже 400 людей! Почалася підготовка до операції…

Операція передбачала зняття судинного вузла з обличчя Дженніфер і вимагала провести крайні заходи. Спочатку вони зняли ніс Дженніфер і використали шматок одного з її ребер, щоб створити протез носа. Щоб переконатися, що у лікарів було досить тканини, вони імплантували кульки під шкіру на обличчі Дженніфер і поступово прокачували через них солону воду. Це потроху розширило шкіру, що її було досить для цієї операції.

Дженніфер проявила величезну сміливість і відкритість у всьому цьому процесі, і її почуття гумору однозначно було оцінено її шанувальниками на YouTube. Вона навіть посвітила лазерною указкою на один з вузлів, так що здавалося, що у неї на лобі велика рожева булька.

Після досить довгої процедури підготовки, можна було починати складну операцію, і спочатку лікарі повідомили Дженніфер, що операція вдалася. Але процес загоєння проходив не так гладко, як хотілося б, і шкіра на обличчі Дженніфер почала вмирати. Під загрозою відновлення хвороби, лікарі продовжують подальші операції. В результаті їм вдалося видалити всі вражені ділянки тканин і подарувати Дженіфер абсолютно нове обличчя.

Дженніфер і її сім’я, зрозуміло, були щасливі. Це був довгий шлях до одужання, але жінка залишалася сильною і тепер могла розраховувати на життя без страху.

Неймовірно бачити те, що мрія Дженніфер збулася, особливо, після всього того, що вона пережила. Вона і Дастін тепер в шлюбі, а їх дочки раді тому, що мама виглядає набагато краще. Завдяки сучасним медичним технологіям і сильної волі, ця сім’я може жити щасливо і безтурботно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *